PoligrafiaGadżetyReklama PrasowaReklama WizualnaOdzież ReklamowaWitryny WWW
W naszym Biurze można zamówić drobne i tanie gadżety z indywidualnym nadrukiem reklamowym (zapalniczki, breloczki, baloniki, otwieracze do butelek, długopisy w tym długopisy z nadrukiem i tekstem na obracanej rurce), ale też ekskluzywne upominki dla wybranych partnerów biznesowych (np. pióra i długopisy z pieczątką). Wykonamy wielkoformatowy stend, plafon czy tablicę reklamową, dostarczymy nowoczesne maszty flagowe i wykonamy flagi oraz proporczyki każdego państwa, klubu czy firmy. Przez nasze Biuro można zamówić też mapę danego obszaru lub plan miasta.

Jednym z zakresów naszej działalności jest także wykonywanie autorskich kalendarzy – książkowych, ściennych, kieszonkowych, biurkowych. Możemy także dostarczyć autorskie segregatory i teczki na dokumenty, wyposażyć biuro w indywidualnie znakowaną galanterię biurową (m.in. papier firmowy w tym papier komputerowy z nadrukiem logo, wizytówki, karty biznesowe, firmówki, teczki ofertowe (w rewelacyjnej cenie!), ulotki, koperty z nadrukiem firmowym, wizytowniki, tzw notesiki „niezapominajki”) w tym w autorskie podkładki pod myszy komputerowe.

Z myślą o ośrodkach wypoczynkowych i hotelach, wykonujemy m.in. eleganckie zawieszki do kluczy, serwetki papierowe z nadrukiem firmowym, bloczki listowe, zawieszki do bagażu i naklejki firmowe (także powlekane żywicą epoksydową), autorskie serwetki papierowe, słodycze reklamowe,  herbatę i kawę oraz kosmetyki w indywidualnym,  opakowaniu z treściami reklamowymi.

Oferujemy ponadto odzież reklamową – czapeczki, koszulki polo, T-shirty, skarpetki z logo, kurtki z logo, krawaty i apaszki z tkanym lub drukowanym logo, parasole z nadrukiem reklamowym. W tej branży oferujemy ponadto ręczniki i płaszcze kąpielowe z tłoczonym lub tkanym nadrukiem.

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo naszych (i Państwa) partnerów handlowych oferujemy nożyki na samochodowe pasy bezpieczeństwa – z nadrukiem firmowym, hologramy, plastikowe karty identyfikacyjne. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się samochodowe (ale używane także w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych) odświeżacze powietrza. Popularne zawieszki zapachowe z nadrukiem to doskonała i tania forma reklamy oraz miły upominek.

Na specjalne okazje możemy opracować i wykonać medale okolicznościowe, znaczki wpinane w klapę, spinki do krawatów lub oryginalne breloki, w tym breloki z żetonem do wózków na zakupy.
W naszej ofercie są ponadto torby – począwszy od papierowych i foliowych jednorazówek z nadrukiem, poprzez torby podróżne a skończywszy na eleganckich, skórzanych teczkach i na drobniejszej galanterii skórzanej z logo Państwa firmy.